google-site-verification: google0d3e0eae4d5d1152.html

Co je to Hyacyst?

Hyacyst je vysoce koncentrovaný roztok kyseliny hyaluronové, která udělala revoluci v kosmetice i medicíně. Je osvědčeným a bezpečným pomocníkem při problémech s močovým měchýřem. Používá se rovněž při bolestech a zánětech močového měchýře, například po chemoterapii, po ozařování a při opakovaných zánětech močových cest. Řešení těchto potíží pomocí Hyacystu - kyseliny hyaluronové je moderní a účinnou možností. Z výzkumů vyplývá, že čím vyšší je její koncentrace, tím vyšší je její pozitivní účinek. Hyacyst napomáhá obnově, ochraně a regeneraci stěny močového měchýře, a tím výrazně zmírňuje potíže. 

Jak se Hyacyst používá? 

Hyacyst podává do močového měchýře lékař bezbolestně pomocí tenkého katetru při běžné ambulantní návštěvě. Následně je potřeba, aby Hyacyst působil v močovém měchýři alespoň 30 až 40 minut. Čím déle, tím lépe. Pacient se po aplikaci může bez problémů pohybovat. Poté se přirozenou cestou (vymočením) látka dostane z těla ven. Pro dosažení co nejlepšího účinku je vhodné proceduru opakovat v týdenních intervalech, na začátku alespoň čtyřikrát. Četnost a vhodnost dalšího podání je u každého pacienta individuální, optimální užití vám doporučí váš ošetřující lékař.

Jak Hyacyst funguje? 

Podpora léčby zánětů a dalších potíží močového měchýře pomocí Hyacystu je moderní, zcela bezbolestnou alternativou bez nutnosti hospitalizace. Hyacyst pomáhá léčit potíže díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové, která je jednou ze základních a přirozených součástí ochranné vrstvy výstelky močového traktu. Při zánětu je tato ochranná vrstva narušena. Hyacyst tak napomáhá její obnově, ochraně a regeneraci. Přispívá k úlevě od bolesti a snižuje nucení na močení. Neřešený zánět močových cest Vám může způsobit vážné komplikace. Bakterie se mohou rozšířit až do ledvin a způsobit jejich trvalé oslabení a zhoršenou funkci. Velké riziko hrozí ženám, ale i mužům, kterým se záněty často vrací a tomuto problému nevěnují velkou pozornost.

5 důvodů pro Hyacyst

 1. vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová (120mg/50ml)
   

 2. jednoduchá a bezbolestná ambulantní aplikace
   

 3. zlepšení stavu se může dostavit již po prvním použití
   

 4. je bezbarvý a nešpiní spodní prádlo
   

 5. je bezpečný a výborně snášený

Zázrak jménem kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je molekula, ve které moderní medicína našla velké zalíbení. Tento zázrak přírody se přirozeně vyskytuje v lidském těle – nejvíce v kůži, šlachách, svalech a kloubech. S přibývajícím věkem její přirozený obsah v těle klesá. Nedostatek kyseliny hyaluronové pak často způsobuje i různé zdravotní potíže. Použitá koncentrace je velmi důležitým faktorem. Čím je vyšší, tím lepšího efektu lze dosáhnout. 

Distributor pro ČR: 

Archie Samuel s.r.o. 

Jeneweinova 51 a, 617 00 Brno, Česká republika

www.asamuel.eu | product@asamuel.eu

Výrobce: 

Istem Medikal | www.istemmedikal.com

Zdravotnický prostředek HYACYST je notifikován v EU a nese CE označení (CE 2292).