google-site-verification: google0d3e0eae4d5d1152.html

 

Jak se Hyacyst používá? 

 

Hyacyst podává do močového měchýře lékař bezbolestně pomocí tenkého katetru při běžné ambulantní návštěvě. Následně je potřeba, aby Hyacyst působil v močovém měchýři alespoň 30 až 40 minut. Čím déle, tím lépe. Pacient se po aplikaci může bez problémů pohybovat. Poté se přirozenou cestou (vymočením) látka dostane z těla ven. Pro dosažení co nejlepšího účinku je vhodné proceduru opakovat v týdenních intervalech, na začátku alespoň čtyřikrát. Četnost a vhodnost dalšího podání je u každého pacienta individuální, optimální užití vám doporučí váš ošetřující lékař.

 

Když je ochranná vrstva narušena

 

Podpora léčby zánětů a dalších potíží močového měchýře pomocí Hyacystu je moderní, zcela bezbolestnou alternativou bez nutnosti hospitalizace. Hyacyst pomáhá léčit potíže díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové, která je jednou ze základních a přirozených součástí ochranné vrstvy výstelky močového traktu. Při zánětu je tato ochranná vrstva narušena. Hyacyst tak napomáhá její obnově, ochraně a regeneraci. Přispívá k úlevě od bolesti a snižuje nucení na močení. Neřešený zánět močových cest Vám může způsobit vážné komplikace. Bakterie se mohou rozšířit až do ledvin a způsobit jejich trvalé oslabení a zhoršenou funkci. Velké riziko hrozí ženám, ale i mužům, kterým se záněty často vrací a tomuto problému nevěnují velkou pozornost.

 

 

Nezapomínejte na prevenci

  • Pitný režim: dospělý člověk by měl vypít alespoň dva litry tekutin denně. Do pitného režimu se započítávají i polévky, ovoce a zelenina. Nahrazovat je za vodu však nelze. Žízeň už bývá varovným signálem a dostavuje se ve chvíli, kdy tělo ztratilo 1-2% vody. Proto je nutné pít, aby k pocitu žízně vůbec nedošlo.

  • Pravidelná návštěva toalety: při zánětech močových cest je důležité nezadržovat moč příliš dlouho a močový měchýř pravidelně vyprazdňovat. Bakterie pak budou mít menší šanci rozmnožovat se.

  • Dostatečná hygiena: při použití toalety je důležité utírat se směrem dozadu- myšleno utírat se směrem od močové trubice ke konečníku a ne naopak. Je také potřeba pravidelně vyměňovat ručníky a spodní prádlo. Při menstruaci je nezbytné často vyměňovat tampony a vložky.

  • Pozor na nastydnutí:  je důležité vyvarovat se sedání na chladnější povrchy, a to i v létě. Dbát na to, aby byly nohy a celé tělo v teple.

Výrobce:

Istem Medikal

 Distributor pro ČR:

Archie Samuel s.r.o.

Jeneweinova 51a, 617 00 Brno, Česká republika
www.asamuel.cz,       product@asamuel.eu

  


Zdravotnický prostředek HYACYST je notifikován v EU a nese CE označení. (CE 2292)